Amasya Otobüs Firmaları



Tokat Seyahat otobüs firması başta Ankara ve İstanbul olmak üzere Türkiyenin birçok şehrine yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan tokat seyahat tokatın en önde gelen otobüs firmalarından biridir. Aşağıdaki telefon numaraları aracılığıyla bilet fiyatları sefer saatleri hakkında bilgi alabilrisiniz.

Şehir Şubesi Telefonu
Tokat Seyahat Adana 0322 444 11 60
Tokat Seyahat Adana Altıkat 0322 363 45 33
Tokat Seyahat Amasya Anıt 0358 212 85 08
Tokat Seyahat Amasya Merkez 0358 218 37 70 – 444 11 60
Amasya Yüksek Okul 0358 252 90 00
Suluova 0358 417 91 60
Tokat Seyahat  Ankara A.Ş.T.İ 0312 444 11 60 – 224 02 60 – 224 01 49
Tokat Seyahat Ankara Batıkent 0312 354 00 84
Tokat Seyahat Ankara Demetevler 0312 334 50 50
Ankara Etlik 0312 322 38 98
Ankara Kızılay 0312 417 17 50
Keçiören 0312 361 04 44
Tokat Seyahat Alanya 0242 512 33 27
Tokat Seyahat Antalya Dedeman 0242 316 11 79
Tokat Seyahat Antalya Doğu Garajı 0242 311 88 89
Antalya Dokuma 0242 346 55 24
Antalya M.Paşa 0242 241 66 70
Antalya Merkez 0242 444 11 60
Kemer 0242 814 39 39
Manavgat 0242 743 19 69
Serik 0242 722 53 44
Tokat Seyahat Aydın 0256 444 11 60
Çine 0256 711 22 51 – 711 05 95
Nazilli 0256 312 60 31
Bucak 0248 325 12 02
Burdur 0248 444 11 60
Bursa 0224 444 11 60
Bursa Fakülte 0224 369 13 57
İnegöl 0224 715 33 55
Kestel 0224 372 23 14
Tokat Seyahat Orhangazi 0224 573 60 00
Tokat Seyahat Çorum 0364 444 11 60 – 225 68 68
Eskişehir 0222 444 11 60
Harem Otogar 0216 444 11 60 – 310 54 10 – 310 54 11
Kadıköy 0216 336 37 36
Maltepe Cevizli 0216 374 04 09
Ümraniye Tepeüstü 0216 364 35 51
Üsküdar 0216 334 52 69
Tokat Seyahat  Avcılar 0212 509 82 82
Bağcılar 0212 446 49 77
Bakırköy 0212 572 43 97
Beşiktaş 0212 258 73 65
Beyoğlu Taksim 0212 244 10 49
Esenler Otogar 0212 444 11 60 – 658 13 18 – 658 24 34
İstanbul   Okmeydanı 0212 254 11 33
İstanbul   Şirinevler   0212 503 76 62
İstanbul   Yenibosna 0212 639 71 54
İzmir Eski İzmir 0232 271 98 97
İzmir Merkez 0232 472 01 25 – 472 01 46 – 444 11 60
İzmir Şirinyer 0232 452 67 37
İzmir Üçkuyular 0232 248 12 96
İzmir Üçyol 0232 228 25 46
İzmir   0232 483 33 89
Narlıdere 0232 238 12 81
Kırıkkale 0318 444 11 60 – 225 55 55
Gebze 0262 642 55 55
İzmit 0262 444 11 60
Salihli 0236 715 11 03
Turgutlu 0236 314 20 52
Mersin 0324 444 11 60
Mersin Liparis 0324
Mersin Mezitli 0324 358 58 54
Mersin Pozcu 0324 326 65 22
Mersin Yaşat 0324 237 72 36
Silifke 0324 714 12 10
Tarsus 0324 616 24 40
Taşucu 0324
Marmaris 0252 412 13 60
Marmaris İçmeler 0252 455 56 56
Marmaris Milas 0252 513 60 21
Marmaris Tansaş 0252 412 66 00
Yatağan 0252 572 70 80
Adapazarı 0264 444 11 60
Çiftlik 0362 231 34 34
Havza 0362 714 24 65
Samsun Atakum 0362 438 12 02
Samsun Cumhuriyet Meydanı 0362 431 63 63
Samsun Merkez 0362 444 11 60
Tokat Büyük Tokat Oteli 0356 228 08 08
Tokat Grand Ballıca Oteli 0356 232 04 00
Tokat Merkez 0356 214 15 22 – 444 11 60
Tokat Merkez 0356 276 58 61
Tokat Otogar 0356 213 35 00 – 01 – 02
Turhal Otogar 0356 276 11 10 – 275 75 75 – 276 85 55
Yenişehir 0356 275 23 84
Yalova 0226 444 11 60

Zile barış turizm zile tokat ankara istanbul izmir arası seyahatler düzenlemektedir. Henüz web sitesi bulunmamaktadır.

Zile Barış Turizm Adapazarı telefonu 0264 276 56 37
Zile Barış Turizm Amasya telefonu 0358 218 00 29


Zile Barış Turizm Amasya Uygur 0358 224 00 13
Zile Barış Turizm Merzifon telefonu 0358 513 13 20
Zile Barış Turizm Suluova telefonu 0358 417 10 23
Zile Barış Turizm Ankara Batıkent 0312 385 07 38
Zile Barış Turizm Ankara Demetevler 0312 334 50 50
Zile Barış Turizm Ankara Kızılay 0312 417 77 93
Zile Barış Turizm Alaca telefonu 0364 411 57 01
Zile Barış Turizm Sungurlu telefonu 0364 311 35 35
Zile Barış Turizm Düzce telefonu 0380 523 39 33
Zile Barış Turizm Elazığ Otogar 0424 224 23 00
Zile Barış Turizm Kovancılar telefonu 0424 611 27 95
Zile Barış Turizm Çayırlı telefonu 0446 311 31 39
Zile Barış Turizm Erzincan telefonu 0446 214 10 81
Zile Barış Turizm Erzincan Ulalar 0446 228 04 86
Zile Barış Turizm Harem telefonu 0216 495 49 24
Zile Barış Turizm İstanbul Çamlık 0216 415 11 01
Zile Barış Turizm İstanbul Güzelyalı 0216 392 41 19
Zile Barış Turizm Kaynarca telefonu 0216 375 51 68
Zile Barış Turizm Maltepe telefonu 0216 305 60 55
Zile Barış Turizm Maltepe Cevizli 0216 383 23 66
Zile Barış Turizm Maltepe Gülsuyu 0216 376 23 14
Zile Barış Turizm Pendik telefonu 0216 426 08 97
Zile Barış Turizm Sultanbeyli telefonu 0216 398 02 89
Zile Barış Turizm Ümraniye Sarıgazi 0216 771 06 71
Zile Barış Turizm Ümraniye Tepeüstü 0216 610 12 72
Zile Barış Turizm Bağcılar telefonu 0212 434 16 69
Zile Barış Turizm Esenler Otogar 0212 658 08 75
Zile Barış Turizm İstanbul Arıcılar 0212 321 89 50
Zile Barış Turizm İstanbul Armutlu 0212 229 09 39
Zile Barış Turizm İstanbul Bayramtepe Soneveler 0212 687 26 28
Zile Barış Turizm İstanbul Depo Savcıköy Dernek 0212 690 44 85
Zile Barış Turizm İstanbul Esenyurt Balıkyolu 0212 596 82 19
Zile Barış Turizm İstanbul Filizköy 0212 423 47 99
Zile Barış Turizm İstanbul Gazi Mah. 0212 536 58 69
Zile Barış Turizm İstanbul Kıraç 0212 886 10 28
Zile Barış Turizm İstanbul Şahintepe Cem Evi 0212 648 24 83
Zile Barış Turizm İstanbul Şahintepe Yemci Yaşar 0212 648 60 90
Zile Barış Turizm Gebze telefonu 0262 644 84 61
Zile Barış Turizm İzmit telefonu 0262 311 35 81
Zile Barış Turizm Turhal

zile otobüs firmaları , ankara tokat , erzurum tokat firmaları

Metro Turizm, her gün Türkiye’nin her bölgesine seferler düzenlemektedir. Metro Seyahat olarak Türkiyede uygun fiyatlarla eğitimli personelimizle hizmet vermekteyiz. Metro turizm internet sitesinde metroturizm otobüs hareket saatleri güzergahları bilet fiyatları ve online bilet satışı yapmaktadır. Site internet sitesinden sefer sorgulama yapılabilir bilet fiyatları hakkında bilgi alınabilir.. Metro Turizm’in vizyonunu tek cümleyle anlatmak gerekirse ; kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, kaliteden ödün vermeden, hizmet verdiğimiz sektörün öncüsü olmak ifadesi son derece uygundur.

Kaliteden ödün vermemek demek; yenilikleri, son teknolojiyi ve bilişimi bünyemize alarak  taşıyarak değerli misafirlerimize sunmak demektir. Metro Turizm, Setra ve Neoplan Starliner marka üst sınıf otobüsleri ülkemize ve halkımızın hizmetine sundu.

İstanbul Metro

Telefon     : +90 212 658 17 17
Faks     : +90 212 658 07 89

Adres : Büyük İstanbul Otogarı B2 Geçidi
No: 53
Bayrampaşa / İstanbul

WEB
www.istanbulmetro.com.tr

Adresi : Büyükdere Cad.Metro City İş Merkezi No: 171 A Blok

İstanbul

Metro turizm seyahat şubelerine ait adres ve telefon numaraları:

4.LEVENT Eski Büyükdere Cad.Sanayi Mah.No:33 (0212) 280 12 11 – 279 71 27 (0212) 280 12 10
ABKOYCENGIZTOPEL Cengiz Topel Cad. Aksemsettin Mah.No: 2 (0212) 626 20 46 – 626 57 96
AKSARAYMETRO Atatürk Bulvari No: 160 (0212) 514 51 10 (0212) 514 51 15
ALIBEYKOYTESIS Marasal Fevzi Çakmak Cad.No: 228 (0212) 625 17 34 – 43 – 45 (0212) 625 17 63
ALIBEYKÖY Merkez Mahallesi Atatürk Cad.No: 38 (0212) 627 58 94 – 95 (0212) 627 58 94
ATRIUM 9.Kisim Atrium Alisveris Merkezi Kat 1 No: 138 (0212) 560 63 62 (0212) 560 64 79
AVCILAR Namik Kemal Cad.No: 5 (0212) 509 53 54 (0212) 593 12 32
AYAZAGASUBESI Atatürk Caddesi No: 9 (0212) 289 58 49
BAGCILAR Yavuz Selim Mah. Birlik Cad. No:9 (0212) 634 60 00 (0212) 462 89 97
BAĞCILAR / ÇİFTLİK Yeni Mahalle Ahmet Kabaklı Cad.İslambey Sok.No:24/D (0212) 630 46 26
BAHCELIEVLER Bagcilar Cad.No: 92/B (0212) 504 91 51 – 504 91 52 (0212) 643 47 97
BAHÇELİEVLER / SOĞANLI Mustafa Kemal Paşa Cad.No: 101/B Bahçelievler (0212) 643 55 13 – 23
BAHÇELİEVLER / YAYLA Ferit Selim Paşa Cad. Ayaydın Apt.No: 11/4 (0212) 557 47 36 – 04 43 (0212) 557 47 38
BAKIRKOY Incirli Cad.No: 28/A (0212) 542 88 69 (0212) 570 89 92
BASAKSEHIR Basaksehir 1.Etap BP Karsisi Basak Çarsisi No: 7 (0212) 486 12 15 – 16 – 17 (0212) 486 12 18
BAYRAMPAŞA / OTOGAR Büyük İstanbul Otogarı (0212) 658 17 17 – 658 32 32
BESIKTAS Barbaros Bulvari No: 1/1 (0212) 261 19 30 – 261 57 77 (0212) 261 01 33
BESYUZEVLER Barbaros Hayrettinpasa Mah.Mimarsinan Cad.No: 4 (0212) 618 99 26 (0212) 618 99 66
BEYLIKDUZU Büyüksehir Siteleri Beylikdüzü Plaza No: 17 (0212) 872 50 24 (0212) 873 01 54
BEYLIKDUZUMIGROS Baris Mah.Zafer Cad.Kule Çarsisi 1/2 (0212) 852 05 06 (0212) 852 05 07
BULGARISTANICHAT Büyük Ist Otogari Peron: 107 (0212) 658 10 50 – 51 (0212) 658 10 52
BÜYÜKÇEKMECE Adnan Kahveci Cad.Ankara Sitesi No:1 A Blok (0212) 883 18 90 – 881 69 82
BÜYÜKÇEKMECE E5 Fatih mahallesi Mehtap Sokak No:2 (0212) 882 22 07 – 11
CAGLAYAN Kagithane Cad. Gelincik Sok. No: 2/D (0212) 222 40 52 (0212) 222 88 99
CAPA Eregli Mah.Turgut Özal Cad.No: 147 (0212) 589 43 40
CENNET Cennet Mah.Örnek Apt.73/B (0212) 592 01 69 (0212) 599 84 32
ESENYURT Dogan Arasli Bulvari Incirtepe Mah. No: 68 (0212) 699 77 47 – 699 77 48 (0212) 699 89 17
ETILER Rumeli Hisarüstü Mah.Nispetiye Cad. No:31 (0212) 265 08 74 (0212) 265 08 75
EYÜP İslambey Mah.Düğmeciler Cad. Eyüp Sultan Center No:7/2 (Eyüp Stadı Yanı) (0212) 615 37 61 – 59
FERAHEVLER Adnan Kahveci Cad. No:89/B (0212) 262 65 63 – 58 51 (0212) 299 21 22
GAZIMAHALLESI 75.Yil Mah.Fevzi Çakmak Cad.Gazi Mah.No: 22 (0212) 650 80 17 (0212) 536 15 05
GAZIOSMANPASA metro Çukurçesme Cad.No: 34 (Kiler Market Karşısı) (0212) 545 76 76 – 56 66
GOKTURK metro Cami Sok No:6 (0212) 322 22 25 (0322) 322 18 22
GUNESLI metro Kirazli Cad.Günesli Merkez Mah. 5/B (0212) 656 41 51 (0212) 651 50 50
GUNGOREN Fevzi Çakmak Mah.Bulut Sitesi C Blok No: 8 (0212) 643 57 57 (0212) 642 85 04
GURPINAR metro Atatürk Cad. Yavas Is Merkezi No: 52 (0212) 880 64 04 (0212) 880 50 75
GÜLTEPE 1 metro Belediye Cad.No: 1/C (0212) 281 41 40 (0212) 281 41 42
GÜLTEPE 2 metro Gültepe Bacadibi Mah.Sair Çelebi Sok.No: 6 (0212) 278 45 00 (0212) 284 87 22
HAZNEDAR metro Marmara Caddesi No: 24 (0212) 506 53 85 – 641 45 42 (0212) 641 45 42
IKITELLI Atatürk Mah.Ikitelli Cad.No: 51 (0212) 470 04 86
IMRENTUR Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 8 No: 876 (0212) 222 55 13 (0212) 222 55 14
ISTINYE Dere Sokak No: 4 (0212) 277 04 99 – 277 05 71 (0212) 277 05 71
KAGITHANE (0212) 321 75 19
KASIMPASA Bülent Demir Cad.No: 18 (0212) 253 01 51 (0212) 253 17 47
KCTEPEUSTUYENI Salih Tamci Cad.No: 22 (0212) 601 01 99 (0212) 624 07 57
KCTEPEÜSTÜYENI Yeni Mah. Salih Tamci Cad.No: 22 (0212) 601 01 99 (0212) 599 84 12
KUCUKKOY CengizTopel Cad.No: 164 / B (0212) 477 94 74 – 477 94 48 (0212) 649 84 74
KUCUKMUSTAFAPASA Küçük Mustafa Pasa Cad No:1 (0212) 532 56 99 – 631 59 15 (0212) 635 58 55
LALELI Ordu Cad.No: 258 (0212) 528 71 15 – 520 08 20 (0212) 513 74 10
MAHMUTBEY Mahmutbey (0212) 656 77 96 (0212) 474 03 64
MASLAK Pinar Mah.Çamlibel Cad.No: 84 (0212) 285 48 21 – 285 06 44 (0212) 285 48 21
MECİDİYEKÖY Büyükdere Cad No:95/D (Garanti Bankası Yanı) (0212) 267 10 07 – 267 09 98 (0212) 267 10 26
MECİDİYEKÖY DERE Filiz Camii Karşısı Kavaklı Sk. No:22/1 (0212) 279 50 04
MOKUR Meser Burnu Cad.No:105/A (0212) 242 48 93 – 34 23 (0212) 242 93 73
OKMEYDANI Mahmut Sevket Pasa Mah.Fevzi Çakmak Cad.No: 7 (0212) 254 77 40 – 253 89 14 (0212) 253 80 75
OKMEYDANI ŞARKKAHVE Fatih Sultan Caddesi No:179/B (0212) 250 50 65 – 82
OKMEYDANI3 Talatpasa Mah.Gazhane Cad.No: 4 /A (0212) 221 03 55 – 221 95 69 (0212) 221 95 69
OZBOLU Büyük Istanbul Otogari No: 12 (0212) 658 20 98 – 658 20 99 (0212) 658 07 85
PAZARICI Karlıtepe Mah.Ordu Cad.No: 236-B (0212) 581 19 19
ROADRUNNER Divanyolu Cad.No: 78 (0212) 511 98 95 (0212) 511 98 65
SANAYIMAHALLESI Sanayi Mahallesi Sultan Selim Cad.Teknik Sokak No: 3 (0212) 283 83 32 (0212) 324 63 33
SEFAKOY Kartaltepe Mah.Süvari Cad.No: 10 (0212) 541 91 38 – 424 04 70 (0212) 592 60 83
SEFAKOY2 Suvari Cad.No: 1/1 (0212) 580 58 58 (0212) 599 84 32
SEYRANTEPE Ispar Is Merkezi No: 134 (0212) 324 13 81 – 324 13 83 (0212) 324 13 83
SILIVRI Alibey Mah.Musa Çavus Sokak E5 Apartmani Dükkan No: 14 (0212) 728 26 22 – 728 85 95 (0212) 728 28 08
SULTANAHMET Divanyolu Cad.No: 16 (0212) 513 71 19 – 527 70 85 (0212) 519 37 92
SULTANCIFTLIGI Cebeci Mah.1.Cebeci Yolu 2453.Sk.No: 22 D: 1 (0212) 619 26 39 – 42
ŞİŞLİ Merkez Mah.Hürriyet Cad.No: 150 Şişli (0212) 248 58 13 – 86
TAKSİM Hariciye Konagi Sok.Park Palas Yani No: 1 (0212) 293 92 03 (0212) 292 32 82
YAVUZMAH Kemalpasa Mah. Namik Kemal Cad. No: 111 (0212) 430 86 41- 46 – 49 (0212) 430 86 42
YAYLA 2 Fevzi Çakmak Vad.Ismet Apt. No: 34 Isbankasi Sokagi (0212) 441 28 68
YENIBOSNA Yildirim Beyazit Cad.No: 27/B (0212) 639 84 56 (0212) 652 48 38
YESILPINAR1 Mevlana Mah.911Sok.No: 5 (0212) 650 55 00 (0212) 650 55 80
YESILPINAR1 Yesilpinar Mah.Mah.Gözde Apt.D Blok (0212) 650 55 00 (0212) 650 55 80
ZEYTINBURNU Gökalp Mah.53.Sokak No: 86/B (0212) 679 72 09 (0212) 415 48 54
ZEYTINBURNU1 Veliefendi Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:69 (0212) 558 27 10 (0212) 558 27 10


kayseri otobüs firmaları , amasya otobüs firmaları , metro turizm sefer sorgulama

Yeni Amasya Tur

Şehir Şube Telefon
Yeni Amasya Tur Ankara A.Ş.T.İ (No 25) (0312) 2240444 – 2241444
Yeni Amasya Tur Ankara Batıkent (0312) 2519835
Yeni Amasya Tur Ankara Kızılay (0312) 4173853
yeni amasya tur , yeni amasya tur ankara , yeni amasya tur online bilet

19.may     19 MAYIS     ATATÜRK BULVARI NO.113 19 MAYIS/SAMSUN     Telefon: 0362  511 32 48 Özgül Bafra Turizm
Alaçam     ALAÇAM
Özgül Bafra Turizm
ANKARA     ANKARA     ANKARA OTOGAR.     Telefon: 0312  224 06 55
Bafra     ARÇELİK     ATATÜRK BULVARI BAFRA /SAMSUN     Telefon: 0362  543 63 80
Özgül Bafra Turizm
BAFRA OTOGAR     BAFRA OTOGAR     Telefon: 0362  544 10 26
Balıklı     BALIKLI     KÜÇÜK BALIKLI MAH.BURSA     Telefon: 0224  215 22 55
Özgül Bafra Turizm
BURSA     BURSA     BURSA OTOGAR     Telefon: 0224  261 56 55
Cevizli     CEVİZLİ     CEVİZLİ / İSTANBUL     Telefon: 0216  352 07 12
Çarşamba     ÇARŞAMBA     ÇARŞAMBA YENİ OTOGAR     Telefon: 0362  833 10 64
Özgül Bafra Turizm
ÇORUM     ÇORUM     ÇORUM OTOGAR     Telefon: 0364  225 67 68
Emek     EMEK     EMEK MAHALLESİ BURSA     Telefon: 0224  243 19 89
Özgül Bafra Turizm
ESKİŞEHİR     ESKİŞEHİR     ESKİSEHİR OTOGAR     Telefon: 0222  217 22 22
Gebze     GEBZE     GEBE OTOGAR / KOCAELİ     Telefon: 0262  646 49 89
Güzelyalı     GÜZELYALI     GÜZELYALI / İSTANBUL
Havza     HAVZA     HAVZA OTOGAR / SAMSUN     Telefon: 0362  714 22 15
Özgül Bafra Turizm
İSTANBUL     İSTANBUL     İSTANBUL OTOGAR     Telefon: 0212  658 13 14
K.M. PAŞA     K.M PAŞA / İSTANBUL     Telefon: 0212  587 63 16
İSTANBUL Telefon: 0Anadolu      ATAŞEHİR     ATAŞEHİR / İSTANBUL     Telefon: 0216  577 02 50
HAREM     HAREM OTOGAR / İSTANBUL     Telefon: 0216  343 87 50
HAREM2     HAREM OTOGAR / İSTANBUL     Telefon: 0216  334 09 98
ÜMRANİYE     ÜMRANİYE / İSTANBUL     Telefon: 0216  329 21 84
ÜMRANİYE/2     ÜMRANİYE / İSTANBUL     Telefon: 0216  329 21 84
Özgül Bafra Turizm
İZMİR     İZMİR     İZMİR OTOGAR     Telefon: 0232  472 02 09
İZMİT     KOCAELİ     KOCAELİ OTOGAR / İZMİT     Telefon: 0262  311 61 47
Kavak     KAVAK     KAVAK OTOGAR / SAMSUN     Telefon: 0362  741 31 95
Kaynarca Telefon: 0İst      KAYNARCA     KAYNARCA / İSTANBUL     Telefon: 0216  354 35 29
Merzifon     MERZİFON     MERZİFON OTOGAR / AMASYA     Telefon: 0358  513 08 60
Muşta     MUŞTA     MUSTA / SAMSUN     Telefon: 0362  518 58 75
Of     OF     OF OTOGAR / TRABZON     Telefon: 0462  771 42 39
Ömürevleri     ÖMÜREVLERİ     ÖMÜREVLERİ / SAMSUN     Telefon: 0362  465 60 62
Özgül Bafra Turizm
RİZE     RİZE     RİZE OTOGAR     Telefon: 0464  212 00 94
RİZE OTOGAR     RİZE OTOGAR     Telefon: 0464  223 36 85
SAKARYA     SAKARYA     SAKARYA OTOGAR     Telefon: 0264  275 80 74
SAMSUN     MEYDAN     SAMSUN MEYDAN     Telefon: 0362  432 07 22
SAMSUN     SAMSUN OTOGAR     Telefon: 0362  465 60 61
Sürmene     SÜRMENE     SÜRMENE OTOGAR / TRABZON     Telefon: 0462  746 10 54
Taflan     RECEP BLB     TAFLAN / SAMSUN     Telefon: 0362  467 02 33
TRABZON     TRABZON     TRABZON OTOGAR     Telefon: 0462  325 04 05
TRABZON OTOGAR     TRABZON OTOGAR     Telefon: 0462  325 04 05
Vatan     VATAN     VATAN MAHALLESİ / BURSA     Telefon: 0224  362 58 13

samsun otobüs firmaları , özgül bafra ankara tel , trabzon ilçesi beşikdüzü otobüs terminali

Firmamız Sahil Yıldızı seyahat firmalar arasında isim benzerliği nedeni ile kısa unvan değişikliği yaparak Kuzey yıldızı ismini almıştır. Bundan böyle yolumuza Kuzey yıldızı olarak devam edeceğiz.Firmamız bu değişikle beraber otobüs filosunu da değiştirmeye başlamıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için tüm çok kısa bir zaman içerisinde tüm otobüslerimizi yenileyip sizlere laik olmak için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Aşağıda kuzey yıldızı hareket saatleri verilmiştir. Değerli müşterilerimiz çok yakın bir zaman da sitemizden rezervasyon yapabilecek ve bilet satın alabileceksiniz bu çalışmalarımız da hızla devam etmektedir.



RIZE-DIDIM

09:00

RIZE-ISTANBUL

13:00

RIZE-ISTANBUL

18:00

Kuzey yıldızı RIZE-ANKARA

18:00

Kuzey yıldızı ISTANBUL-RIZE

13:00

Kuzey yıldızı ISTANBUL-RIZE

18:00

Kuzey yıldızı ANKARA-RIZE

18:00

Kuzey yıldızı DIDIM-RIZE

11:00

Kuzey yıldızı

DIDIM-ARDESEN

11:00

RIZE-BAFRA

08:00

RIZE-VAN

09:30

RIZE-IZMIR

10:00

RIZE-ADANA

10:00

RIZE-ANTALYA

12:00

RIZE-ADIYAMAN

12:30

RIZE-HATAY

13:15

RIZE-BURSA

14:00

RIZE-KONYA

14:30

RIZE-SIVAS

20:30

RIZE-BAFRA

21:30

pegasusingiltere turkiye bilet fiyatlari , kuzey yıldızı trabzon , ankara aşti kuzey yıldızı seyahat telefon

MİS AMASYA TUR Amasya merkezli otobüs taşımacılığı yapmaktadır. Mis amasya tur telefon numaralarını arayarak hareket saatleri hakkında bilgi alınabilir…  Mis amasya tur bilet fiyatları konusunda  Ankara, Antalya, İzmir, İstanb

ul, Samsun, Batman, Diyarbakır, Balıkesir, Samsun, Bursa seferleri ile hizmetinizdedir.

0358 444 10 18

Mis amasya tur Merkez: 218 51 06-218 38 70

Mis amasya tur Dumlu tesisleri: 218 88 03

Mis amasya tur Yazıhane: 212 59 59

Mis amasya tur Garaj: 218 38 71

Mis amasya tur Yeniyol: 218 60 25

Mis amasya tur Şeyhcui: 252 70 02

Mis amasya tur Saray: 218 68 48

Mis amasya tur İstasyon: 218 60 24

Mis amasya tur Suluova: 417 78 22

Mis amasya tur Merzifon: 513 18 55

amasya seyahat , çorum mis amasya tur , mis seyahat

Amasya itimat turizm olarak  Yolcularımızın güvenliği ve rahat yolculuk yapması için yenilenme sürecine giren  Amasya İtimat Firması çok yakın zamanda filoda bulunan diğer araçlarınıda yenileyecektir.

Her geçen gün Dünya kendini yenilemeye devam ediyor. Bu süreç içerisinde verdiğiniz desteklerle sürekli kendimizi yenileyerek sizlere çağın gerektirdiği Modern araçlarla hizmet verme hızını sürekli olarak uç noktalara çıkarmak için elimizden gelen bütün gücümüzü kullanıyoruz.

Hizmet filomuz müşterilerimizin güvenli, konforlu ve kaliteli bir yolculuk geçirmesi için Mercedes Travego otobüsleri ile donatılmıştır. Tüm Otobüslerimizde: TV, Film Yayını, Açık Büfe,Klima,  bulunmaktadır. Otobüsler için yasa ile belirlenmiş olan 80 km/S + % 10 hiz sınırına tüm kaptanlarımız uymaktadırlar. Ayrıca kontrol personelimiz, otobüslerimizin girdiği her garajda, otobüslerdeki takograf cihaz grafiklerini izleyerek hız kontrol denetimi yapılmaktadır.          Tüm Yolcularımız, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası Ile Sigortalanmıştır.

amasya itimat fiyat

Amasya  Mertur Otobüs İşletmesi İletişim Bilgeri Telefonları Şuberleri :

Adres : Amasya Otobüs Terminali

Telefonları : (0358) 212 87 00 – 212 77 70 -  212 84 88

Web Sayfası : Amasya Mertur Web

Şuberleri : Amasya, Ankara, Artvin, Balıkesir , Bolu, Bursa, Çorum, Giresun, İstanbul, Kocaeli, Konya, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon

Bilet Fiyatlarını Telefonla öğrenebilirsiniz.

Otobüsler

Tüm hizmet filomuz müşterilerimizin güvenli, konforlu ve kaliteli bir yolculuk geçirmesi için Mercedes O403 otobüsleri ile donatılmıştır.

Tüm Otobüslerimizde;

· TV
· ABS
· Film Yayını
· Açık Büfe
· Klima
· WC
· 88 Km/S. Sabit Hız Sınırı:
Otobüsler için yasa ile belirlenmiş olan 80 km/S + % 10 hız sınırına tüm kaptanlarımız uymaktadırlar. Ayrıca kontrol personelimiz, otobüslerimizin girdiği her garajda, otobüslerdeki takograf cihaz grafiklerini izleyerek hız kontrol denetimi yapılmaktadır.
· Tüm Yolcularımız, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası İle Sigortalanmıştır.

Yazının tamamını oku »

amasya mertur , amasya mertur bilet fiyatları , esenler amasya mertur numaraları

Ankara otobüs terminalinde peronu bulunan otobüs firmalarına telefon numaraları aşağıdadır. Firmaların sefer saatleri bilet fiyatları online bilet satışı ve adres bilgileri için sitelerini ziyaret edebilirsiniz.
ABONE METRO 224 05 15
ADANA LİDER 444 04 01
ADANA LÜX 444 02 82
ADANA YENİ 224 07 01
ADIYAMAN GÜLARAS 224 02 06
ADIYAMAN ÜNAL 224 02 02
AFŞİNLİLER 224 10 46
AĞRI DOĞU TUR 224 04 25
ÖZ AĞRI DAĞLAR DAĞI 224 04 63
AK TURİZM 224 07 88
AKDENİZ GÜNEY 224 01 63
AKSAĞANOĞLU ZAF 444 22 44
AKSARAY YEŞİL 444 44 68
AKSEL 224 03 50
AKSU SEYAHAT 224 00 60
ALAŞEHİR SARIKIZ 224 16 45
ALTINIŞIK 224 02 42
AMASYA MER TUR 224 18 05
AMASYA MİS TUR 444 00 18
AMASYA İTİMAT 224 07 98
ANTALYA SEYAHAT 224 07 98
ANADOLU TUR 444 01 64
ANAMUR ZAFER 224 00 97
ARTVİN LÜX TUR 224 02 08
ARTVİN YEŞİL 224 05 08
AS BARTIN 224 05 74
AS BAYBURT 224 09 69
AS TURİZM 224 13 71
AVRUPA GÜVEN 224 08 00
AVRUPA KIRIKKALE 224 08 00
AYDIN TURİZM 224 00 94
AYDOĞAN BAFRA 224 04 55
BAFRA ÖZGÜL TUR 224 06 55
BALIKESİR ULUDAĞ 224 00 96
BARTIN ÖZ 224 14 14
BATMAN LÜX 224 06 31
BATMANLAR 224 06 72
BAYBURT SEYHAT 224 06 69
BAYSAL 28 224 14 27
BEN TURİZM 224 14 27
BEST VAN 224 13 65
BEYDAĞI MALATYA 444 05 44
BİNGÖL HAS 444 22 12
BİNGÖL LİDER 444 00 15
BOSS 224 04 46
BUZLU TURİZM 224 06 26

kocaeli otobus firmalari , aşti otobüs firmaları bilet fiyatları , kocaeli otobüsler firmalarının tel

© 2011 Otobüs Firmaları - Otobüs Seferleri Otobüs firmaları 2014 - 2015 68 sorgu ile 13,457 Otobüs firmalarım com da otobüs hareket saatleri bilet fiyatları telefon numaraları hakkında bilgiler edinebilir sitelere giderek sefer sorgulama yapabilir iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.. ankara kırıkkale otobüs ücretleri , AFYON TESİSLERİNDEN ANTALYAYA OTOBÜS FİYATLARI turizm seferleri ilanlar Yorumları