Trabzon Otobüs Firmaları



Lüks Karadeniz Seyahat Turizm Trabzon, Ordu- Fatsa, Samsun, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya Alanya şehirlerine yolcu taşımacılığı ypamatadır. Aşağıda Lüks Karadeniz Seyahat şube telefon numaraları ve otobüs hareket sefer saatleri yer almaktadır..

HOPA
Afyon  Uşak  İzmir     08:00
Isparta  Antalya  Alanya     09:30′da
Yalova  İzmit  Bursa     10:30′da
İstanbul     11:00
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     12:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     15′te:00
Afyon  Burdur  Antalya     16:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     17:30′da

ARHAVİ
Afyon  Uşak  İzmir     08:30′da
Isparta  Antalya  Alanya     10:00
Yalova  İzmit  Bursa     11:00
İstanbul     11:15′te
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     13:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     15′te:15′te
Afyon  Burdur  Antalya     16:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     17:45

FINDIKLI
Afyon  Uşak  İzmir     08:45
Isparta  Antalya  Alanya     10:15′te
Yalova  İzmit  Bursa     11:15′te
İstanbul     11:30′da
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     13:15′te
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     15′te:30′da
Afyon  Burdur  Antalya     16:45
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     18:00

ARDEŞEN
Afyon  Uşak  İzmir     09:00
Isparta  Antalya  Alanya     10:30′da
Yalova  İzmit  Bursa     11:30′da
İstanbul     12:30′da
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     13:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     16:00
Afyon  Burdur  Antalya     17:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     18:15′te

PAZAR
Afyon  Uşak  İzmir     09:30′da
Isparta  Antalya  Alanya     11:00
Yalova  İzmit  Bursa     12:00
İstanbul     13:00
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     14:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     16:30′da
Afyon  Burdur  Antalya     17:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     18:30′da

ÇAYELİ
Afyon  Uşak  İzmir     09:45
Isparta  Antalya  Alanya     11:30′da
Yalova  İzmit  Bursa     12:30′da
İstanbul     13:30′da
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     14:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     17:00
Afyon  Burdur  Antalya     18:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     18:45

GÜNDOĞDU
Afyon  Uşak  İzmir     10:00
Isparta  Antalya  Alanya     11:35
Yalova  İzmit  Bursa     12:35
İstanbul     13:35
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     14:35
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     17:05
Afyon  Burdur  Antalya     18:05
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     18:50

RİZE
Afyon  Uşak  İzmir     10:15′te
Isparta  Antalya  Alanya     11:45
Yalova  İzmit  Bursa     12:45
İstanbul     13:45
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     14:45
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     17:15′te
Afyon  Burdur  Antalya     18:15′te
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     19:00

TRABZON
Afyon  Uşak  İzmir     11:30′da
Isparta  Antalya  Alanya     13:00
Yalova  İzmit  Bursa     14:00
İstanbul     14:30′da
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     16:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     18:30′da
Afyon  Burdur  Antalya     19:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     21:00

SAMSUN
Afyon  Uşak  İzmir     18:30′da
Isparta  Antalya  Alanya     19:30′da
Yalova  İzmit  Bursa     20:30′da
İstanbul     21:00
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     22:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     00:30′da
Afyon  Burdur  Antalya     02:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     02:30′da
Trabzon  Rize  Hopa  Batum     00:30′da
Trabzon  Rize  Hopa  Batum     01:30′da
Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     02:00
Trabzon  Rize  Hopa  Batum     05:00
Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     15′te:45

İZMİR
Ankara  Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     12:00

ANTALTA
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     11:00
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     16:00

BURDUR
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     13:00

ISPARTA
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     16:00

AFYON
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     15′te:00
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     20:00

BURSA
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     12:00

YALOVA
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     13:00

İZMİT
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     14:00

ADAPAZARI
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     14:30′da

DÜZCE
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     16:00

İSTANBUL ESENLER
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     15′te:00

İSTANBUL HALICIOĞLU
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     15′te:30′da

İSTANBUL TRAFİK
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     16:00

KONYA
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     18:00

AKSARAY
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     20:00

NEVŞEHİR
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     21:00

KAYSERİ
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     22:30′da

ANKARA
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     09:00
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     17:00
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     19:00
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     21:00
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     00:00
Afyon  Uşak  İzmir     00:30′da
Isparta  Antalya     01:30′da
Burdur  Antalya     08:00

DIŞ HATLAR

BATUM
Afyon  Uşak  İzmir     07:00
Isparta  Antalya  Alanya     08:30′da
Yalova  İzmit  Bursa     09:30′da
İstanbul     10:00
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     11:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     14:00
Afyon  Burdur  Antalya     15′te:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     16:30′da

TİFLİS
Trabzon  Samsun  Ankara  Afyon  Burdur  Antalya     10:30′da
Trabzon  Samsun  Ankara     11:30′da

TELEFON      CEP TELEFONU
HOPA     466 351 46 35     0530 313 44 65
ARHAVİ     466 312 45 45     0530 313 44 67

TELEFON     CEP TELEFONU
RİZE     464 223 55 88 (OTGR) – 217 03 75(MRK)     0530 313 44 72
FINDIKLI     464 511 41 41 – 511 30 71     0530 313 44 68
ARDEŞEN     464 715 32 47 – 715 55 14     0530 313 44 69
PAZAR     464 612 33 81 – 612 33 82     0530 313 44 70
ÇAYELİ     464 532 10 00     0530 313 44 71
GÜNDOĞDU     464 246 30 33     0530 313 44 98
Ç.HEMŞİN     464 651 73 28

TELEFON     CEP TELEFONU
TRABZON     462 325 04 74     0530 313 44 73
TRABZON MOLOZ     462 216 97 09
OF     462 444 00 53 – 771 69 23
SÜRMENE     462 746 10 54
ARAKLI     462 721 64 34
AKÇABAT     462 227 05 00 – 228 32 39     0530 313 44 94
VAKFIKEBİR     462 841 24 24
BEŞİKDÜZÜ     462 871 33 01

TELEFON     CEP TELEFONU
GİRESUN     454 212 56 53
TİREBOLU     454 411 25 05

TELEFON     CEP TELEFONU
ORDU     452 233 17 81 – 232 64 06     0530 313 44 74
PERŞEMBE     452 517 44 26
FATSA     452 423 13 00 – 423 73 00     0530 313 44 75
ÜNYE     452 324 61 57

TELEFON     CEP TELEFONU
SAMSUN     0362 465 61 37 – 465 61 34     0530 313 44 76
TERME     0362 876 16 18
ÇARŞAMBA     0362 833 21 06     0530 313 44 97
TEKKEKÖY     0362 256 48 48     0530 313 44 91

TELEFON     CEP TELEFONU
MERZİFON     0358 514 08 36

TELEFON     CEP TELEFONU
ÇORUM     0364 225 68 68     0530 425 55 63

TELEFON     CEP TELEFONU
ADAPAZARI     0264 276 56 37     0530 313 44 96
HENDEK     0264 614 89 89 – 614 59 00

TELEFON     CEP TELEFONU
İZMİT/KOCAELİ     0262 311 47 53     0530 313 44 79
GÖLCÜK     0262 414 86 66

TELEFON     CEP TELEFONU
YALOVA     0226 811 60 42     0530 313 44 82

TELEFON     CEP TELEFONU
BURSA      0224 261 54 98 – 261 50 52     0530 313 44 81
GEMLİK      0224 513 35 71
ORHANGAZİ     0224 573 60 00
YILDIRIM     0224 364 57 57

TELEFON     CEP TELEFONU
İST. OTOGAR NO 77     0212 658 34 53 – 658 33 53     0530 313 44 85
İST. HALICIOĞLU     0212 255 66 66 – 255 85 65     0530 313 44 84
İST. TRAFİK     0216 339 66 52 – 339 66 53     0530 313 44 86

TELEFON     CEP TELEFONU
ANKARA     0312 224 02 53 – 224 05 53     0530 313 44 90
KIZILAY     0312 417 54 26
HÜSEYİN GAZİ     0312 376 82 15
ABİDİN PAŞA     0312 362 98 18
BATIKENT     0312 354 59 82
DEMETEVLER     0312 332 00 41
ETLİK     0312 322 55 74
TEPEBAŞI     0312 358 23 24
ULUS     0312 310 24 14
YENİMAHALLE     0312 343 07 77
DUTLUK

0312 357 88 66

TELEFON     CEP TELEFONU
KIRIKKALE     0318 224 73 71     0530 425 55 62

TELEFON     CEP TELEFONU
AFYON     0272 229 90 64 – 229 90 65     0530 313 44 95

TELEFON     CEP TELEFONU
UŞAK     0276 227 96 60

TELEFON     CEP TELEFONU
İZMİR     0232 472 04 48 – 472 00 44     0530 313 44 80
BASMANE     0232 483 83 95
KARŞIYAKA     0232 323 24 52
BORNOVA STAD     0232 342 47 37
BORNOVA PARK     0232 342 34 48
BUCA     0232 442 54 55
ŞİRİN     0232 452 67 37
BOZYAKA     0232 255 44 90
ÜÇYOL     0232 261 27 60
İZMİRSPOR     0232 255 53 72
NOKTA     0232 231 55 39
ÜÇKUYULAR     0232 246 16 73
BALÇOVA     0232 277 82 02
NARLIDERE     0232 238 99 13
ÖDEMİŞ     0232 544 84 84
MENEMEN     0232 831 33 86

MANİSA MERKEZ     0236 238 30 72
AKHİSAR     0236 412 30 32

TELEFON     CEP TELEFONU
ANTALYA     0242 331 10 66     0530 313 44 87
ALANYA     0242 511 74 14     0530 313 44 93
MANAVGAT     0242 746 14 80     0530 313 44 83
KONYAALTI ALTINKUM     0242 229 55 85
BAHÇELİ     0242 244 78 74
CEBESOY     0242 312 49 78
B.ONAT     0242 311 05 63
MELTEM     0242 237 07 00
LARA ÖRNEKKÖY     0242 349 64 98
CMT1 DOKUMA     0242 345 85 58
OLYMPOS BAYRAM P.     0242 892 12 43

TELEFON     CEP TELEFONU
BURDUR     0248 234 44 84     0530 313 44 56

TELEFON     CEP TELEFONU
ISPARTA     0246 227 45 45     0530 313 44 89

TELEFON     CEP TELEFONU
KONYA     0332 265 01 25     0530 313 44 78
SEYDİŞEHİR     0332 582 16 50

TELEFON     CEP TELEFONU
AKSARAY     0382 215 85 15     0530 313 44 64

TELEFON     CEP TELEFONU
NEVŞEHİR     0384 213 55 37     0530 313 44 92
GÖREME     0384 271 22 93
ÜRGÜP     0384 341 21 11

trabzon otobüs firmaları , afyon ankara otobüs bilet fiyatları , lüks karadeniz bilet fiyatları

Firmamız Sahil Yıldızı seyahat firmalar arasında isim benzerliği nedeni ile kısa unvan değişikliği yaparak Kuzey yıldızı ismini almıştır. Bundan böyle yolumuza Kuzey yıldızı olarak devam edeceğiz.Firmamız bu değişikle beraber otobüs filosunu da değiştirmeye başlamıştır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için tüm çok kısa bir zaman içerisinde tüm otobüslerimizi yenileyip sizlere laik olmak için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz. Aşağıda kuzey yıldızı hareket saatleri verilmiştir. Değerli müşterilerimiz çok yakın bir zaman da sitemizden rezervasyon yapabilecek ve bilet satın alabileceksiniz bu çalışmalarımız da hızla devam etmektedir.



RIZE-DIDIM

09:00

RIZE-ISTANBUL

13:00

RIZE-ISTANBUL

18:00

Kuzey yıldızı RIZE-ANKARA

18:00

Kuzey yıldızı ISTANBUL-RIZE

13:00

Kuzey yıldızı ISTANBUL-RIZE

18:00

Kuzey yıldızı ANKARA-RIZE

18:00

Kuzey yıldızı DIDIM-RIZE

11:00

Kuzey yıldızı

DIDIM-ARDESEN

11:00

RIZE-BAFRA

08:00

RIZE-VAN

09:30

RIZE-IZMIR

10:00

RIZE-ADANA

10:00

RIZE-ANTALYA

12:00

RIZE-ADIYAMAN

12:30

RIZE-HATAY

13:15

RIZE-BURSA

14:00

RIZE-KONYA

14:30

RIZE-SIVAS

20:30

RIZE-BAFRA

21:30

pegasusingiltere turkiye bilet fiyatlari , kuzey yıldızı trabzon , ankara aşti kuzey yıldızı seyahat telefon

Görele Seyahat

Görele Seyahat Adres     :     Görele Belediyesi Otobüs Terminali Görele – Giresun
Görele Seyahat Tel.     :     0454 513 72 42 – 0454 513 16 82 – 0454 513 25 59 – 0454 513 68 95
Görele Seyahat Fax     :     0454 513 67 10

Görele Seyahat Adres     :     Büyük İstanbul Otogarı Peron No: 130 Esenler – Görele Seyahat İstanbul
Görele Seyahat Tel.      :     0212 658 20 28 – 0212 658 02 47 – 0212 658 02 48
Görele Seyahat Fax    :     0212 658 19 28

E-Mail     :     gorele@goreleseyahat.com.tr
Web Sitesi    www.goreleseyahat.com.tr

Esenler Büyük İstanbul Otogarı Hareket Saatleri

15.00 Görele-Şalpazarı
18.00 Görele-Eynesil
19.30 Beşikdüzü-Vakfıkebir-Trabzon

7.30 Express P.tesi – P.Şembe – C.Tesi

GÖRELE – İSTANBUL Her Gün

Görele Belediyesi Otobüs Terminali Sefer Saatleri

13.30
17.00
18.30

7.30 Express Ç.Şamba – Cuma – Pazar -

TRABZON – VAKFIKEBİR – ŞALPAZARI – BEŞİKDÜZÜ – GÖRELE – İSTANBUL

Şalpazarı Hareket Saatleri

12.00 Şalpazarı – 12.30 Beşikdüzü
15.00 Vakfıkebir-Trabzon – 16.00 Şalpazarı – 17.00 Beşikdüzü

TRABZON – ZONGULDAK Her Gün

Trabzon Hareket Saatleri

15.00 Trabzon – 16.30 Görele

ZONGULDAK – TRABZON

Zonguldak Hareket Saatleri

20.00 Zonguldak

Görele seyahat otobüs kiralama hizmetleri

0543 567 96 64

0542 513 54 13

Özel gezi ve turlarınıza , okul gezilerinize, toplantılarınıza lüx ve süper lüx araçlarımız ile otobüs kiralama hizmetini sunmaktayız. Sizde Görele Seyahat’in eşsiz konfor ve güvenli huzurlu yolculuğunu yaşamak istiyorsanız otobüs kiralamak için lütfen iletişim kurabilirsiniz.

görele seyahat bilet fiyatları , görele seyahat bilet fiyatı , antalyadan ispartaya otobus seferleri saatleri

Ankara otobüs terminalinde peronu bulunan otobüs firmalarına telefon numaraları aşağıdadır. Firmaların sefer saatleri bilet fiyatları online bilet satışı ve adres bilgileri için sitelerini ziyaret edebilirsiniz.
ABONE METRO 224 05 15
ADANA LİDER 444 04 01
ADANA LÜX 444 02 82
ADANA YENİ 224 07 01
ADIYAMAN GÜLARAS 224 02 06
ADIYAMAN ÜNAL 224 02 02
AFŞİNLİLER 224 10 46
AĞRI DOĞU TUR 224 04 25
ÖZ AĞRI DAĞLAR DAĞI 224 04 63
AK TURİZM 224 07 88
AKDENİZ GÜNEY 224 01 63
AKSAĞANOĞLU ZAF 444 22 44
AKSARAY YEŞİL 444 44 68
AKSEL 224 03 50
AKSU SEYAHAT 224 00 60
ALAŞEHİR SARIKIZ 224 16 45
ALTINIŞIK 224 02 42
AMASYA MER TUR 224 18 05
AMASYA MİS TUR 444 00 18
AMASYA İTİMAT 224 07 98
ANTALYA SEYAHAT 224 07 98
ANADOLU TUR 444 01 64
ANAMUR ZAFER 224 00 97
ARTVİN LÜX TUR 224 02 08
ARTVİN YEŞİL 224 05 08
AS BARTIN 224 05 74
AS BAYBURT 224 09 69
AS TURİZM 224 13 71
AVRUPA GÜVEN 224 08 00
AVRUPA KIRIKKALE 224 08 00
AYDIN TURİZM 224 00 94
AYDOĞAN BAFRA 224 04 55
BAFRA ÖZGÜL TUR 224 06 55
BALIKESİR ULUDAĞ 224 00 96
BARTIN ÖZ 224 14 14
BATMAN LÜX 224 06 31
BATMANLAR 224 06 72
BAYBURT SEYHAT 224 06 69
BAYSAL 28 224 14 27
BEN TURİZM 224 14 27
BEST VAN 224 13 65
BEYDAĞI MALATYA 444 05 44
BİNGÖL HAS 444 22 12
BİNGÖL LİDER 444 00 15
BOSS 224 04 46
BUZLU TURİZM 224 06 26

kocaeli otobus firmalari , aşti otobüs firmaları bilet fiyatları , kocaeli otobüsler firmalarının tel

TRABZON AKCABAT Adnan Menderes Caddesi TELEFON: 0462 228 41 59 TELEFON: 0462 227 05 00 ARAKLI Rize Cad.Yeni Otogar 61700 TELEFON: 0462 721 68 41 TELEFON: 0462 325 77 37 AYASOFYA Ihlamur Sokak 61040 TELEFON: 0462 229 36 37 BESIKDUZU Fatih Mahallesi Belediye Otogari No: 6 61800 TELEFON: 0462 871 34 54 – 871 48 31 CARSIBASI Sahil Cad.No: 19 61420 TELEFON: 0462 821 25 62 CAYKARA Belediye Otogari 61940 TELEFON: 0462 616 20 05 TELEFON: 0462 616 20 05 DERNEKPAZARI Belediye Cad.No: 44 61950 TELEFON: 0462 681 20 59 TELEFON: 0462 681 20 59 MAÇKA 100.Yil Caddesi No: 9/C 61750 TELEFON: 0462 512 38 15 TELEFON: 0462 325 77 37 MERKEZ Atatürk Alani Taksim yokusu No:5 61100 TELEFON: 0462 321 62 11 TELEFON: 0462 326 50 60 SOGUTLU Sögütlü Fatih Mah.Seyran Apt.Alti 61300 TELEFON: 0462 248 17 81 YENICUMA Yeni Cuma Mahallesi No: 18 TELEFON: 0462 323 12 52 YOMRA Rize Caddesi No: 5 61250 TELEFON: 0462 341 27 15 TELEFON: 0462 325 77 37

metro turizm trabzon , erzurum trabzon otobüs firmaları , metro trabzon bilet fiyatları

© 2011 Otobüs Firmaları - Otobüs Seferleri Otobüs firmaları 2014 - 2015 45 sorgu ile 3,655 Otobüs firmalarım com da otobüs hareket saatleri bilet fiyatları telefon numaraları hakkında bilgiler edinebilir sitelere giderek sefer sorgulama yapabilir iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.. eskişehir ceylan turizm , hattuşaş turizm turizm seferleri ilanlar Yorumları