fatsa otobüs bilet fiyatları telefon numarası



er

Eray Turizm
Kavaktepe Mevkii Yeni Otogar No:6 Ünye
0452 324 61 57 – 324 61 58 Ankara     İstanbul     Ordu     Samsun
Tekirdağ şehirlerine yolcu taşımacılığı yapan bir firmadır. İllere ait telefon numarası bilgileri aşağıda verilmiştir.
Eray Turizm Ankara Telefon Aşti     312     224 03 55 – 224 05 55
Eray Turizm Esenler Telefon          212     658 07 97 – 658 07 98
Eray Turizm İstanbul Telefon Gazi Mahallesi     212     419 58 13
Eray Turizm İstanbul Telefon Küçükköy     212     538 74 90
Eray Turizm Fatsa Telefon          452     423 83 80
Eray Turizm İkizce Telefon          452     371 33 44
Eray Turizm Ordu Telefon Tekkiraz     452     343 55 56
Eray Turizm Ünye Telefon     Müdüriyet     452     324 61 59 – 323 88 42
Eray Turizm Ünye Telefon     Ünye Bld. Sary. Altı     452     324 61 57 – 324 61 58
Eray Turizm Ünye Telefon     Ünye Mün. Garajı     452     323 88 41 – 324 61 56
Eray Turizm Çarşamba Telefon          362     833 10 64
Eray Turizm Samsun Telefon Otogar     362     465 61 99
Eray Turizm Terme Telefon          362     876 16 26

fatsa otobüs firmaları , eray turizm , eray turizm fatsa

Hazar Turizm Elazığ Hazar Seyahat Seferleri sefer saatleri sefer sorgulama yapabileceğiniz bilet fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz telefon numaraları:

12.00      Kayseri – Ankara – İstanbul
14.30     Eskişehir – Bursa – Edremit – Ayvalık – Akçay – Altınoluk
15.00     Kayseri – Ankara – İstanbul
15.30     Konya – Afyon – Uşak – İzmir
17.00     Kayseri – Ankara – İstanbul
18.00     Amasya – Samsun – Ordu – Giresun
19.00     Kayseri – Kırıkkale – Ankara
20.00     Kayseri – Kırıkkale – Ankara
21.00     Gölbaşı – K.Maraş – Osmaniye – Adana – Mersin

Hazar turizm dinlenme tesis telefon numaraları ile online rezervasyon yapılabilir sefer saatleri hakkında bilgi alınabıilir.

türkiyenin her yerinden 444 0323

Mavi Kent Dinlenme Tesislerimiz – Kırşehir : 0386 224 30 79

STR Dinlenme Tesisleri – Kula: 0236 857 71 55

Veli Oğlu Dinlenme Tesisleri Gürün – : 0346 725 64 16

Öztürkler Dinlenme Tesisleri Bolu Dağı – : 0374 225 23 69

Hazar turizm seyahat tüm şehirlerin  sefer sorgulama yapılabilecek telefon numaraları telefon numarası:

HAZAR TURİZM  BURSA      224 261 62 11
HAZAR TURİZM  BURSA  İNEGÖL     224 713 47 75
HAZAR TURİZM  İZMİT     262 311 62 84
HAZAR TURİZM  GAZİANTEP     342 328 91 91  92  93 94
HAZAR TURİZM  OSMANİYE     328 814 31 31
HAZAR TURİZM  BALIKESİR     266 241 11 60
HAZAR TURİZM  SUSURLUK     266 865 34 09
HAZAR TURİZM  EDREMİT     266 373 20 30
HAZAR TURİZM  AKÇAY     266 385 03 52
HAZAR TURİZM  ALTINOLUK     266 396 25 75
HAZAR TURİZM  SİVAS     346 226 18 10  226 38 14
HAZAR TURİZM  AMASYA     358 218 37 70
HAZAR TURİZM  SAMSUN     362 228 13 66  228 19 92
ORDU HAZAR TURİZM      452 233 15 73
HAZAR TURİZM  ÜNYE     452 323 24 49
HAZAR TURİZM  FATSA     452 424 22 15
HAZAR TURİZM  GİRESUN     454 212 99 18  212 71 61
HAZAR TURİZM  ADANA     322 429 00 23
HAZAR TURİZM  MERSİN     324 233 24 18  238 43 65
HAZAR TURİZM  TRABZON     462 325 62 74
HAZAR TURİZM  ADAPAZARI     264 276 28 40
AFYON     272 215 37 25
UŞAK     276 227 16 49
HAZAR TURİZM  ELAZIĞ     424 212 75 75  212 88 99  218 11 60  238 45 76
HAZAR TURİZM  ELAZIĞ GARAJ     424 224 35 44
HAZAR TURİZM  ELAZIĞ PTT     424 238 98 53
ELAZIĞ AKSARAY     424 233 06 68
ELAZIĞ TURİSTİK     424 218 16 72
ELAZIĞ SÜRSÜRÜ     424 233 19 18
ELAZIĞ BERİTAN     424 236 61 69
ANKARA SIHHİYE     312 230 42 42
HAZAR TURİZM  ANKARA OTOGAR     312 224 03 23  224 04 23  224 05 23
HAZAR TURİZM  İSTANBUL ESENLER     212 658 04 22  658 04 25  658 20 66
HAZAR TURİZM  İSTANBUL HAREM     216 391 27 23
HAZAR TURİZM  İSTANBUL SULTANBEYLİ     216 419 25 61
HAZAR TURİZM  İSTANBUL CEVİZLİ     216 383 61 77
HAZAR TURİZM  DİYARBAKIR     412 237 89 79
HAZAR TURİZM  MALATYA     422 238 39 73
HAZAR TURİZM  KAYSERİ     352 336 43 59
HAZAR TURİZM  İZMİR     232 472 00 80  472 00 81
HAZAR TURİZM  KONYA     332 265 01 30  265 01 32
ESKİŞEHİR     222 227 90 51
EREĞLİ     332 712 98 58
MANAVGAT     242 743 27 01
NİĞDE     242 233 87 88
ANTALYA     242 331 12 65

hazar turizm telefon numarası , maraş otobüs firmaları , hazar turizm

1970 yılında büyük bir heyecanla Elbistanlılar Seyahat olarak kuruldu. Her yıl yeni model ve yolculuklarla büyüyoruz. Filo büyüdükçe Elbistanlılar Seyahatin ‘ in hizmet anlayışı değişiyor ve hizmetin iyisini sunmaya devam ediyor. Öz elbistan seyahat telefon numaralarını arayarak bilet ayırtma işlemi yapabilir sefer saatleri hakkında bilgi alabilirsinzi. Sefer sorgulama yapabileceğiniz bilet fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz telefon numaraları:

ANKARA         0312         224 13 66
0312     224 14 66
İSTANBUL- ESENLER     0212     658 00 83
HAREM     0216     553 39 92
İZMİT     0262     311 62 26
KAYSERİ     0352     327 00 20
0352     327 41 42
AKSARAY     0382     216 01 82
KONYA     0332     265 03 18
DENİZLİ     0258     264 97 89
NAZİLLİ     0256     312 10 68
AYDIN     0256     225 26 03
SELÇUK     0232     892 39 61
İZMİR     0232     472 03 31
0232     472 03 39
MALATYA     0422     238 47 94
0422     238 47 95
ELAZIĞ     0424     224 09 51
DİYARBAKIR     0412     236 46 46
GÖKSUN     0344     714 14 44
K.MARAŞ     0344     235 10 30
0344     235 10 31
OSMANİYE     0328     814 31 49
ADANA     0322     428 92 37
TARSUS     0324     616 25 03 – 04
MERSİN     0324     238 05 00
ANAMUR     0324     814 10 88
ALANYA     0242     512 15 78
MANAVGAT     0242     746 14 80
ANTALYA     0242     331 11 44
GAZİANTEP     0342     328 95 52
0342     328 95 53
İSKENDERUN     0326     615 43 20
ERZİNCAN     0446     214 25 98
0446     223 70 28
ERZURUM     0442     234 45 33
SİVAS     0346     226 15 83
0346     226 19 95
DARENDE     0412     615 17 11
TOKAT     0356     214 11 58
0356     214 72 58
TURHAL     0356     275 31 70
0356     275 16 50
AMASYA     0358     218 44 80
SAMSUN     0362     465 60 20
ÇARŞAMBA     0362     834 36 40
ÜNYE     0452     324 61 57
0452     324 61 58
FATSA     0452     423 17 20
ORDU     0452     233 16 38
GİRESUN     0454     212 63 43
TRABZON     0462     325 69 82
OF     0462     771 57 10
RİZE MRK.     0464     212 00 94
RİZE OTOGAR     0464     223 36 85
MUT     0324     774 21 32
BODRUM     0252     316 15 09
MİLAS     0252     512 26 40
SİLİFKE     0324     714 88 80
SÖKE     0256     512 69 86
KARAMAN     0338     213 25 60

öz elbistan seyahat sefer saatleri

Kahramanmaraş-Gaziantep
05:00
2.

Kahramanmaraş-Gaziantep
08:00
3.

Kahramanmaraş-Osmaniye-Adana-Mersin
09:00
4.

Kahramanmaraş-Osmaniye-İskenderun
10:00
5.

Kahramanmaraş
12:00
6.

Kahramanmaraş-Osmaniye-Adana-Mersin-Taşucu-Anamur-Alanya-Manavgat-Antalya
14:30
7.

Kahramanmaraş-Osmaniye-Adana-Mersin
17:30
8.

Sivas-Tokat-Turhal-Amasya-Samsun-Giresun-Trabzon-Rize
22:00
9.

Malatya
08:00
9.

Malatya
14:30
10.

Malatya-Elazığ-Diyarbakır
10:00
11.

Kayseri-Nevşehir-Aksaray-Konya-Dinar-Denizli-Aydın-İzmir
14:00
12.

Kayseri-Kırşehir-Kırıkkale-Ankara-İzmit-İstanbul
14:30
13.

Kayseri-Kırşehir-Kırıkkale-Ankara
21:00
14     Elbistan-Kayseri     07:30

nazilli otobüs firmaları , öz elbistan numarası , nazilli otobüs seferleri

Lüks Karadeniz Seyahat Turizm Trabzon, Ordu- Fatsa, Samsun, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya Alanya şehirlerine yolcu taşımacılığı ypamatadır. Aşağıda Lüks Karadeniz Seyahat şube telefon numaraları ve otobüs hareket sefer saatleri yer almaktadır..

HOPA
Afyon  Uşak  İzmir     08:00
Isparta  Antalya  Alanya     09:30′da
Yalova  İzmit  Bursa     10:30′da
İstanbul     11:00
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     12:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     15′te:00
Afyon  Burdur  Antalya     16:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     17:30′da

ARHAVİ
Afyon  Uşak  İzmir     08:30′da
Isparta  Antalya  Alanya     10:00
Yalova  İzmit  Bursa     11:00
İstanbul     11:15′te
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     13:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     15′te:15′te
Afyon  Burdur  Antalya     16:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     17:45

FINDIKLI
Afyon  Uşak  İzmir     08:45
Isparta  Antalya  Alanya     10:15′te
Yalova  İzmit  Bursa     11:15′te
İstanbul     11:30′da
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     13:15′te
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     15′te:30′da
Afyon  Burdur  Antalya     16:45
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     18:00

ARDEŞEN
Afyon  Uşak  İzmir     09:00
Isparta  Antalya  Alanya     10:30′da
Yalova  İzmit  Bursa     11:30′da
İstanbul     12:30′da
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     13:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     16:00
Afyon  Burdur  Antalya     17:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     18:15′te

PAZAR
Afyon  Uşak  İzmir     09:30′da
Isparta  Antalya  Alanya     11:00
Yalova  İzmit  Bursa     12:00
İstanbul     13:00
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     14:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     16:30′da
Afyon  Burdur  Antalya     17:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     18:30′da

ÇAYELİ
Afyon  Uşak  İzmir     09:45
Isparta  Antalya  Alanya     11:30′da
Yalova  İzmit  Bursa     12:30′da
İstanbul     13:30′da
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     14:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     17:00
Afyon  Burdur  Antalya     18:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     18:45

GÜNDOĞDU
Afyon  Uşak  İzmir     10:00
Isparta  Antalya  Alanya     11:35
Yalova  İzmit  Bursa     12:35
İstanbul     13:35
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     14:35
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     17:05
Afyon  Burdur  Antalya     18:05
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     18:50

RİZE
Afyon  Uşak  İzmir     10:15′te
Isparta  Antalya  Alanya     11:45
Yalova  İzmit  Bursa     12:45
İstanbul     13:45
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     14:45
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     17:15′te
Afyon  Burdur  Antalya     18:15′te
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     19:00

TRABZON
Afyon  Uşak  İzmir     11:30′da
Isparta  Antalya  Alanya     13:00
Yalova  İzmit  Bursa     14:00
İstanbul     14:30′da
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     16:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     18:30′da
Afyon  Burdur  Antalya     19:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     21:00

SAMSUN
Afyon  Uşak  İzmir     18:30′da
Isparta  Antalya  Alanya     19:30′da
Yalova  İzmit  Bursa     20:30′da
İstanbul     21:00
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     22:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     00:30′da
Afyon  Burdur  Antalya     02:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     02:30′da
Trabzon  Rize  Hopa  Batum     00:30′da
Trabzon  Rize  Hopa  Batum     01:30′da
Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     02:00
Trabzon  Rize  Hopa  Batum     05:00
Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     15′te:45

İZMİR
Ankara  Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     12:00

ANTALTA
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     11:00
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     16:00

BURDUR
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     13:00

ISPARTA
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     16:00

AFYON
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     15′te:00
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     20:00

BURSA
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     12:00

YALOVA
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     13:00

İZMİT
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     14:00

ADAPAZARI
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     14:30′da

DÜZCE
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     16:00

İSTANBUL ESENLER
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     15′te:00

İSTANBUL HALICIOĞLU
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     15′te:30′da

İSTANBUL TRAFİK
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     16:00

KONYA
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     18:00

AKSARAY
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     20:00

NEVŞEHİR
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     21:00

KAYSERİ
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     22:30′da

ANKARA
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     09:00
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     17:00
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum  Tiflis     19:00
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     21:00
Samsun  Trabzon  Rize  Hopa  Batum     00:00
Afyon  Uşak  İzmir     00:30′da
Isparta  Antalya     01:30′da
Burdur  Antalya     08:00

DIŞ HATLAR

BATUM
Afyon  Uşak  İzmir     07:00
Isparta  Antalya  Alanya     08:30′da
Yalova  İzmit  Bursa     09:30′da
İstanbul     10:00
Kayseri  Nevşehir  Aksaray  Konya     11:30′da
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     14:00
Afyon  Burdur  Antalya     15′te:00
Samsun  Çorum  Kırıkkale  Ankara     16:30′da

TİFLİS
Trabzon  Samsun  Ankara  Afyon  Burdur  Antalya     10:30′da
Trabzon  Samsun  Ankara     11:30′da

TELEFON      CEP TELEFONU
HOPA     466 351 46 35     0530 313 44 65
ARHAVİ     466 312 45 45     0530 313 44 67

TELEFON     CEP TELEFONU
RİZE     464 223 55 88 (OTGR) – 217 03 75(MRK)     0530 313 44 72
FINDIKLI     464 511 41 41 – 511 30 71     0530 313 44 68
ARDEŞEN     464 715 32 47 – 715 55 14     0530 313 44 69
PAZAR     464 612 33 81 – 612 33 82     0530 313 44 70
ÇAYELİ     464 532 10 00     0530 313 44 71
GÜNDOĞDU     464 246 30 33     0530 313 44 98
Ç.HEMŞİN     464 651 73 28

TELEFON     CEP TELEFONU
TRABZON     462 325 04 74     0530 313 44 73
TRABZON MOLOZ     462 216 97 09
OF     462 444 00 53 – 771 69 23
SÜRMENE     462 746 10 54
ARAKLI     462 721 64 34
AKÇABAT     462 227 05 00 – 228 32 39     0530 313 44 94
VAKFIKEBİR     462 841 24 24
BEŞİKDÜZÜ     462 871 33 01

TELEFON     CEP TELEFONU
GİRESUN     454 212 56 53
TİREBOLU     454 411 25 05

TELEFON     CEP TELEFONU
ORDU     452 233 17 81 – 232 64 06     0530 313 44 74
PERŞEMBE     452 517 44 26
FATSA     452 423 13 00 – 423 73 00     0530 313 44 75
ÜNYE     452 324 61 57

TELEFON     CEP TELEFONU
SAMSUN     0362 465 61 37 – 465 61 34     0530 313 44 76
TERME     0362 876 16 18
ÇARŞAMBA     0362 833 21 06     0530 313 44 97
TEKKEKÖY     0362 256 48 48     0530 313 44 91

TELEFON     CEP TELEFONU
MERZİFON     0358 514 08 36

TELEFON     CEP TELEFONU
ÇORUM     0364 225 68 68     0530 425 55 63

TELEFON     CEP TELEFONU
ADAPAZARI     0264 276 56 37     0530 313 44 96
HENDEK     0264 614 89 89 – 614 59 00

TELEFON     CEP TELEFONU
İZMİT/KOCAELİ     0262 311 47 53     0530 313 44 79
GÖLCÜK     0262 414 86 66

TELEFON     CEP TELEFONU
YALOVA     0226 811 60 42     0530 313 44 82

TELEFON     CEP TELEFONU
BURSA      0224 261 54 98 – 261 50 52     0530 313 44 81
GEMLİK      0224 513 35 71
ORHANGAZİ     0224 573 60 00
YILDIRIM     0224 364 57 57

TELEFON     CEP TELEFONU
İST. OTOGAR NO 77     0212 658 34 53 – 658 33 53     0530 313 44 85
İST. HALICIOĞLU     0212 255 66 66 – 255 85 65     0530 313 44 84
İST. TRAFİK     0216 339 66 52 – 339 66 53     0530 313 44 86

TELEFON     CEP TELEFONU
ANKARA     0312 224 02 53 – 224 05 53     0530 313 44 90
KIZILAY     0312 417 54 26
HÜSEYİN GAZİ     0312 376 82 15
ABİDİN PAŞA     0312 362 98 18
BATIKENT     0312 354 59 82
DEMETEVLER     0312 332 00 41
ETLİK     0312 322 55 74
TEPEBAŞI     0312 358 23 24
ULUS     0312 310 24 14
YENİMAHALLE     0312 343 07 77
DUTLUK

0312 357 88 66

TELEFON     CEP TELEFONU
KIRIKKALE     0318 224 73 71     0530 425 55 62

TELEFON     CEP TELEFONU
AFYON     0272 229 90 64 – 229 90 65     0530 313 44 95

TELEFON     CEP TELEFONU
UŞAK     0276 227 96 60

TELEFON     CEP TELEFONU
İZMİR     0232 472 04 48 – 472 00 44     0530 313 44 80
BASMANE     0232 483 83 95
KARŞIYAKA     0232 323 24 52
BORNOVA STAD     0232 342 47 37
BORNOVA PARK     0232 342 34 48
BUCA     0232 442 54 55
ŞİRİN     0232 452 67 37
BOZYAKA     0232 255 44 90
ÜÇYOL     0232 261 27 60
İZMİRSPOR     0232 255 53 72
NOKTA     0232 231 55 39
ÜÇKUYULAR     0232 246 16 73
BALÇOVA     0232 277 82 02
NARLIDERE     0232 238 99 13
ÖDEMİŞ     0232 544 84 84
MENEMEN     0232 831 33 86

MANİSA MERKEZ     0236 238 30 72
AKHİSAR     0236 412 30 32

TELEFON     CEP TELEFONU
ANTALYA     0242 331 10 66     0530 313 44 87
ALANYA     0242 511 74 14     0530 313 44 93
MANAVGAT     0242 746 14 80     0530 313 44 83
KONYAALTI ALTINKUM     0242 229 55 85
BAHÇELİ     0242 244 78 74
CEBESOY     0242 312 49 78
B.ONAT     0242 311 05 63
MELTEM     0242 237 07 00
LARA ÖRNEKKÖY     0242 349 64 98
CMT1 DOKUMA     0242 345 85 58
OLYMPOS BAYRAM P.     0242 892 12 43

TELEFON     CEP TELEFONU
BURDUR     0248 234 44 84     0530 313 44 56

TELEFON     CEP TELEFONU
ISPARTA     0246 227 45 45     0530 313 44 89

TELEFON     CEP TELEFONU
KONYA     0332 265 01 25     0530 313 44 78
SEYDİŞEHİR     0332 582 16 50

TELEFON     CEP TELEFONU
AKSARAY     0382 215 85 15     0530 313 44 64

TELEFON     CEP TELEFONU
NEVŞEHİR     0384 213 55 37     0530 313 44 92
GÖREME     0384 271 22 93
ÜRGÜP     0384 341 21 11

trabzon otobüs firmaları , afyon ankara otobüs bilet fiyatları , lüks karadeniz bilet fiyatları

Otobüs firmaları esenler firmalarının telefon numaraları ve web siteleri aşağıdadır..

Ortakent Seyahat
(0212) 658 04 85

Osmaniye Seyahat
0212 658 39 52

Önderi
(0212) 658 05 06

Öz Bartın
(0212) 658 38 74

Öz Batmanlılar
444 44 72

Öz Bolu Turizm
(0212) 658 20 98     ozbolu.com

Öz Diyarbakır
(0212) 658 21 21     ozdiyarbakir.com.tr

Öz Elbistan
(0212) 658 00 83     ozelbistan.com

Öz Erciş
0212 658 17 65

Öz Isparta
(0212) 658 27 40

Öz Silvanlılar
(0212) 658 04 21

Özdeveli Seyahat
(0212) 658 35 36

Özgül Bafra
(0212) 658 13 14     ozgulbafra.com

Özkaymak Turizm
(0212) 658 04 75     ozkaymak.com.tr

Özlem Ardahan
(0212) 658 40 75     ozlemardahan.com

Özlem Bingöl
(0212) 658 29 23

Özlem Diyarbakır
(0212) 658 09 80

Özlem Tur
(0212) 658 13 44-45     ozlemtur.com

Özler Seyahat
(0212) 658 16 12     ozlerseyahat.com

Palandakön Seyahat
(0212) 658 25 83     palandokenturizm.com.tr

Pamukkale Turizm
(0212) 658 22 22     pamukkaleturizm.com.tr

Patnos İtimat
(0212) 658 03 65     patnositimat.com

Patnos Tur
(0212) 658 00 90

Radar Turizm
444 22 17

Reşadiye
0212 658 22 60

Reşadiye Ses
(0212) 658 12 15

Rize Ses Seyahat
(0212) 658 09 40

13 ocak kamil koç ankara çorum bütün otobüs sefer saatleri , esenler gaziantep otobüs ücretleri

Hatay has turizm hatay merkezli yolcu taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır.    İnternet sitesi sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermeye ve en önemlisi, tüm seyahat ve konaklama ihtiyaçlarınız için tek durağınız olacaktır.
İnternert sitemiz bilet alışverişlerinizi daha kolay ve etkin bir yöntemle gerçekleştirmenizi sağlamaktır. Sitemize hemen üye olabilirsiniz.

Hatay Has Turizm ADANA    ADANA        (322)-444-06-31

Hatay Has Turizm ALTIKAT        (322)-456-09-37

Hatay Has Turizm CEYHAN        (322)-613-10-08

Hatay Has Turizm DUYGU CAFE        (322)-225-85-29

Hatay Has Turizm KENAN EVREN        (322)-235-80-10

Hatay Has Turizm AFYON    AFYON        (272)-229-94-94

Hatay Has Turizm AKSARAY    AKSARAY        (382)-215-85-15

Hatay Has Turizm AKSARAY MERKEZ

Hatay Has Turizm Alanya    ALANYA        (242)-511-34-18

Hatay Has Turizm Altınova     ALTINOVA        (226)-461-41-50

Hatay Has Turizm AMASYA    AMASYA        (358)-218-44-80

Hatay Has Turizm AMASYA MERKEZ

ANKARA    ANKARA        (0312)-224-00-90

BATIKENT

DEMETEVLER        (0312)-334-83-18

ETLİK        (0312)-325-46-47

KIZILAY        (0312)-419-36-29

T.BAŞI

Hatay Has Turizm Antakya    ANTAKYA GRUP

Hatay Has Turizm ANTALYA    ANTALYA        (242)-331-10-80

Hatay Has Turizm MURATPASA        (242)-444-06-31

Hatay Has Turizm AYDIN    AYDIN        (256)-215-24-00

Hatay Has Turizm Babaeski    (288)-512-24-98

Hatay Has Turizm BALIKESİR    BALIKESIR        (266)-246-58-60

Banaz    BANAZ        (276)-315-10-17

Bandırma    BANDIRMA        (266)-714-23-07

BANDIRMAÇARŞI        (266)-714-23-08

Beyşehir    BEYSEHİR        (332)-512-35-73

Biga    BİGA

Bodrum    BODRUM        (252)-313-43-04

BURDUR    BURDUR        (248)-232-19-42

BURSA    BURSA        (224)-261-51-81

Hatay Has Turizm ÇANAKKALE    ÇANAKKALE        (286)-214-11-78

Çorlu    ÇORLU        (282)-652-56-16

ÇORUM    ÇORUM        (364)-225-68-68

Dalaman    DALAMAN        (252)-692-18-39

DENİZLİ    DENİZLİ        (258)-265-11-46

Dörtyol    DÖRTYOL        (326)-712-33-23

DÜZCE    DÜZCE        (380)-514-17-17

EDİRNE    EDİRNE        (284)-444-06-31

Eğirdir    EĞİRDİR        (246)-311-40-36

Erdemli    ERDEMLİ        (324)-515-47-37

Ereğli (Kdz)    EREĞLİ (KDZ)        (372)-316-46-73

Erzin    ERZİN        (326)-681-49-88

ESKİŞEHİR    ESKİŞEHİR        (222)-217-27-47

Fatsa    FATSA

Fethiye    FETHİYE        (252)-614-43-93

Finike    FİNİKE        (242)-855-64-42

GİRESUN    GİR.MERKEZ        (454)-215-50-50

GİR.SAHİL        (454)-216-45-45

GİRESUN        (454)-215-50-50

Gölcük    GÖLCÜK        (262)-414-11-17

HATAY    ARMUTLU        (326)-223-89-45

ATATÜRK        (326)-216-21-45

HALEP

HATAY        (326)-444-06-31

İSTİKLAL        (326)-213-55-18

KIRIKHAN        (326)-344-64-00

KIRIKHAN ADLİYE        (326)-345-42-71

KÖY GARAJI        (326)-225-24-84

MAKSİM        (326)-214-12-98

MKÜ EĞİTİM        (326)-221-62-52

ORMAN        (326)-214-25-14

REYHANLI        (326)-413-90-70

SAMANDAG        (326)-512-10-50

SERİNYOL        (326)-233-23-28

ŞAM

TOPBOĞAZI        (326)-451-26-31

Havza    HAVZA        (362)-714-12-90

ISPARTA    ISPARTA        (246)-227-32-32

ISPARTA ÇARŞI

İmamoğlu    İMAMOĞLU        (322)-892-21-76

İnegöl    INEGOL        (224)-372-51-86

İskenderun    İSK PAC        (326)-615-23-22

İSKENDERUN        (326)-615-18-41

İSTANBUL    BESIKTAS        (0212)-260-77-96

ESENLER        (0212)-658-31-11

LALELI        (0212)-511-06-50

İSTANBUL (Anadolu)    HAREM        (216)-391-00-69

KADIKOY        (216)-348-19-57

İZMİR    BASMANE        (232)-441-54-60

BORNOVA        (232)-339-55-43

İZMİR        (232)-444-06-31

ÜÇKUYULAR        (232)-247-59-98

İZMİT    KOCAELİ        (262)-311-61-59

K.Ereğli    K.EREĞLİ        (332)-713-75-46

Kadirli    KADİRLİ        (328)-718-89-26

KARABÜK    KARABÜK        (370)-424-35-37

KARAMAN    KARAMAN        (338)-213-25-60

Karamürsel    KARAMURSEL        (262)-452-84-25

Kemer    KEMER OTOGAR        (242)-814-19-93

KONYA    KONYA        (332)-265-01-80

KONYA ZAFER        (332)-444-06-31

Kozan    KOZAN        (322)-515-71-86

Kula    KULA

Kumluca    KUMLUCA        (242)-887-13-86

Kuşadası    KUŞ. TERMİNAL        (256)-614-14-97

KUŞ.MUHASEBE

KUŞADASI        (256)-614-14-97

Lapseki    LAPSEKI

Lüleburgaz    LULEBURGAZ        (288)-417-19-42

Manavgat    MANAVGAT        (242)-746-00-57

Marmaris    MARMARIS        (252)-413-16-63

TANSAŞ

MERSİN    MERSİN        (324)-444-06-31

MERSİN HAMDİ

POZCU        (324)-329-15-59

YAŞAT        (324)-237-84-69

Merzifon    MERZİFON        (358)-513-13-38

MUĞLA    MUGLA HEYKEL        (252)-0212-50-12

MUĞLA OTOGAR        (252)-213-03-51

Mut    MUT        (324)-774-05-85

Nazilli    NAZİLLİ        (256)-313-41-67

ORDU    ORDU        (452)-233-16-68

Ortaca    ORTACA        (252)-282-40-04

OSMANİYE    OSMANİYE        (328)-813-99-53

Payas    PAYAS        (326)-755-11-94

SAKARYA    ADAPAZARI        (264)-276-69-55

Salihli    SALİHLİ        (236)-714-12-07

SAMSUN    C.MEYDANI

SAMSUN        (362)-444-06-31

Selçuk    SELÇUK        (232)-892-39-61

Serik    SERİK        (242)-722-31-31

Silifke    SİLİFKE        (324)-715-12-56

SİVAS    SİVAS        (346)-226-15-80

Söke    SÖKE        (256)-513-12-32

Susanoğlu    SUSANOĞLU

Tarsus    CETVEL        (324)-625-52-51

TARSUS        (324)-616-24-50

Taşucu    TAŞUCU ÇARŞI

TAŞUCU OTOGAR        (324)-741-47-77

TOKAT    TOKAT        (356)-214-11-58

TRABZON    TRABZON        (462)-325-04-74

Turgutlu    TURGUTLU

Turhal    TURHAL        (356)-276-45-55

UŞAK    UŞAK        (276)-227-96-60

YALOVA    YALOVA        (226)-814-45-77

YLV.ÇARŞI

Yatağan    YATAĞAN

ZONGULDAK    ZONGULDAK        (372)-257-47-61

hatay otobüs firmaları , hatay has turizm , has turizm bursa-hatay bilet fiyatları

İstanbul Esenler terminalinde faaliyet gösteren bazı firmaların telefon numaraları aşağıda verilmiştir. Telefonlardan firma seferleri bilet fiyatları hareket saatleri ile ilgili bilgi alınabilir..
Dadaş Tur
(0212) 658 13 69

Dağıstanlı Turizm
(0212) 658 09 22

Develi Seyrani Tur.
(0212) 658 23 04

Dilek Seyahat
(0212) 658 17 70     dilekseyahat.com

Denizli Seyahat
(0212) 658 36 34     denizliseyahat.com.tr

Divriği Nazar
(0212) 658 13 86

Doğu Karadeniz Seyahat
(0212) 658 29 53

Doğu Kars
(0212) 658 35 76     dogukars.com.tr

Düzce Expres
0212 658 03 81

Doğuş Turizm
0212 658 23 52     dogusturizmltd.com

Düzce Güven
(0212) 658 35 81     duzceguven.com

Edirne Birlik
444 01 39

Efe Tur
(0212) 658 09 30     efetur.com.tr

Elazığ Hazar Turizm
444 03 23

Elazığ Murat Turizm
444 00 23

Elazığlılar Turizm
444 44 23

Eray Turizm
(0212) 658 07 97     erayturizm.com

Erektaş Turizm
(0212) 658 16 07     erektas.com.tr

Eren Turizm
(0212) 658 21 30

Erzincan Fırat Tur
(0212) 658 18 24

Erzincan Özlem
(0212) 658 16 24

Erzurum Esadaş Turizm
(0212) 658 25 25     erzurumesadas.com.tr

Es Turizm
(0212) 658 03 66     esturizm.com.tr

Fatih Turizm
444 01 39

Fatsalılar
(0212) 658 07 21     fatsalilar.com

Fındıkkale Turizm
(0212) 658 28 28     findikkale.com

Gebze Koop.
(0212) 658 10 48

Genç Turizm
(0212) 658 28 52

Gerze Güven Keklik
(0212) 658 39 39

Gerzeliler
0212 658 01 57

Giresun Seyahat
0212 658 28 66     giresunseyahat.com.tr

Görele Seyahat
(0212) 65802 47     goreleseyahat.com.tr

Göreme Tur

Güler Seyahat
0212 658 27 47

Güney Akdeniz
444 44 07     guneyakdeniz.com.tr

Gürman Turizm
(0212) 658 38 38     gurmanturizm.com.tr

Güven

Güzel İzmir
(0212) 658 22 35     guzelizmir.com

aşti rayiç 2011 , esadaş izmir , aşti rayiç

Çoruh Artvin Seyahat telefonları, şubeleri, bilet fiyatları, otobüs kalkış saatleri, yol güzergahları,

Adres : Artvin Otogarı

Telefon : 0466 212 45 24 – 45 95

Şubeleri : Adapazarı Ankara Artvin Bursa Eskişehir İstanbul (Anadolu) İstanbul (Avrupa) İzmit Ordu Rize Samsun Trabzon

E-Mail : bilgi@coruhartvinseyahat.com

Web : Çoruh Artvin Seyahat Web Sayfası

Çoruh Artvin Seyahat Şuberl Telefonları :

ARTVİN IZMIT No 29 Peron 11
0 466 212 45 24 . Gebze 0 262 641 31 11
0 466 212 45 95 0 262 311 73 08
0 466 212 43 94 0 262 311 61 84
0 466 212 43 96 BURSA
0 466 351 25 26 0 224 369 28 30
0 466 351 44 70 0 224 371 35 08
0 466 415 18 15 0 224 713 73 33
0 466 415 43 53 0 224 372 23 14
0 466 517 16 36 ESKISEHIR Peron 34
0 466 611 28 88 . Otogar 0 222 227 78 26
0 466 811 23 73 SAMSUN
0 466 312 46 03 . Otogar 0 362 465 63 08
istanbul Peron 82 ANKARA No 21 Peron 115
0 212 658 02 08 . Otogar 0 312 224 18 08
0 212 658 04 08 . Kizilay 0 312 417 14 21
0 216 341 03 89 . Etlik 0 312 322 38 98
0 212 426 83 27 . Demet Evler 0 312 335 94 94
0 212 426 94 21 . Keçiören 0 312 360 33 43
ADAPAZARI . Batikent 0 312 354 00 84
. Merkez 0 264 276 70 60 . Gölbasi 0 312 484 09 50
0 264 278 79 86 TRABZON
0 264 614 89 89 . Otogar 0 462 328 00 66
ORDU/fatsa
0 452 423 24 40

Yazının tamamını oku »

erzurum artvin otobüs seferleri , trabzon artvin otobüs firmaları , erzyrym artvin otobüs

Asya Tur İletişim bilgileri, şube telefonları, şehir içi servis bilet fiyatı ve bilet satışı :

Adres : Büyük İsanbul Otogarı No:56 B.Paşa / İstanbul

Telefonu : 0 (212) 658 04 50

Rezervasyon Tel : 0 (212) 658 04 50

Web Sayfası : Asya Tur Web

Online Bilet Satış Sitesi : Asya Tur Online Bilet

Şubeleri : Ankara, Balıkesir, Bursa, Giresun, İstanbul, İzmir, İzmit, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Trabzon …

Otobüs Filomuz :

otobüs oturma planı , 403 otobüs oturma planı , eskişehir kastamonu otobüs seferleri

Adıyaman Ünal Turizm İletişim Bilgileri, Şube adres ve telefonları yol güzergahları, seferleri, bilet fiyat ve online satış bilgileri :

Adres : Şehirler Arası Otobüs Garajı No: 2 Adıyaman

Telefonu : 0 (416) 216 11 12 – 216 56 85 – 214 35 35

Terminal Telefonu : 0 (416) 216 32 31

Adıyaman Ünal Web Sayfası

Şubeleri : Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Ordu, Osmaniye, Rize, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon,Uşak

Adıyaman Ünal Şubeleri :

İSTANBULMerkez Şube:
Yetki Sahibi ve Adresi:
Ünal Turizm Ulus. Taş. ve Tic. Ltd. Şti.
Ünsal Sönmüş – Zeynal Abidin Sönmüş
Küçük Langa Cad. No:37/1 Aksaray-Fatih-İstanbul
IZMIT

Yetki Sahibi ve Adresi:
Ömer Yilmaz
Yeni Otobüs Terminali No:28

Tel no: 0 (262) 311 61 90

BURSA

Yetki Sahibi ve Adresi:
Serhat Demir
Yeni Otobüs Terminali No: 3 BURSA
Tel no: 0 (224) 261 53 25 – 261 61 06

Manisa

Yetki Sahibi ve Adresi:
ugur Seyahat Yolcu ve Yük Tasima Nakliyat
Vasitalar Alim Satimi Gida Ürün Iyhalat Ihracat Tic. Ltdi.Sti.
Ahmet AKKAL
Arda Mah. Otosantral Garaji No:10-12

Tel no: 0 (236) 231 21 93

USAK

Yetki Sahibi ve Adresi:
Öz Akgün Turizm San. ve Tic. Ltd.Sti.
Asim AKGÜN
Belediye Otogari No:30-102

Tel no: 0 (276) 215 33 53

IZMIR

Yetki Sahibi ve Adresi:
Candeniz Turizm Tasimacilik Otomotiv ve
Petrol Sanayii ve Ticaret LTD. STI. adina Kemal SISMAN
Kemalpasa Cad. Yeni Izmir Otogari No: 174 IZMIR

Tel no: 0 (232) 472 03 73 – 472 10 93

AYDIN
Yetki Sahibi ve Adresi:
Niyazi Uzunkavak
Aydin Turizm Seyahat Otelcilik Sanayi LTD.STI.
Otogar No: 5 AYDIN
Tel no: 0 (256) 225 10 00

SÖKE
Yetki Sahibi ve Adresi:
Yeni Camii MAh. Santral Garaji No: B-08
Tel No: 0 (256) 512 69 86

DENIZLI

Yetki Sahibi ve Adresi:
Bayram ALBAY
Otosantral Garaj içi No: 2
Tel no: 0 (258) 261 19 04

ESKISEHIR

Yetki Sahibi ve Adresi:
Pirlanta Turizm Seyahat Insaat ve Turizm LTD.STI.
Ramiz BALKAN
Sehirlerarasi Otobüs Terminali No:38
Tel no: 0 (222) 227 55 00

AFYON

Yetki Sahibi ve Adresi:
Anit Park Turizm San. ve Tic. LTd.Sti.
Kadir ALTINKAYA -Otogar No: 10

Tel no: 0 (272) 215 17 17

ISPARTA

Yetki Sahibi ve Adresi:
Bekir TOKER
Otogar No: 33

Tel no: 0 (246) 227 24 48

ANTALYA / ALANYA

ANTALYA
Yetki Sahibi ve Adresi:
Lüks Antalya Seyahat Tic.Ltd.Sti.
Cemal Yagci
Yeni Otogar No :CZ 19
Tel no: 0 (242) 331 10 07

ALANYA
Yetki Sahibi ve Adresi:
Alanyalilar Turizm ve Tic.Ltd.Sti.
Hüseyin Aydogan
Kizlarpinari mah. Alidizdaroglu sok. Otogar içi No: 5 ve 8 Alanya/Antalya

Tel No: 0(242) 513 13 19

ANKARA

Yetki Sahibi ve Adresi:
C.A.N. Turizm Tasimacilik Gida Otomotiv Insaat Tahahüt Tic. Ltd. Sti.
Ahmet Çaglar – ASTI NO: 36 Sögütüzü/Ankara
Tel no: 0 (312) 224 02 02 – 224 02 03

KONYA

Yetki Sahibi ve Adresi:
Yeni KONTAS Otobüs isletmesi A.S
Vazir mah. Halil Ürün Cad. Selçuklu / KONYA

A. Murat ADA
Yeni Otogar No : 0-20
Tel no: 0 (332) 265 01 30

MERSIN

Yetki Sahibi ve Adresi:
A yaz Teksitil Turizm Inaat Hayvancilik Imalat Sayanii Tic.Ltd.Sti.
Cuma Akpolat
Otogar No: 1

Tel no: 0 (324) 231 49 20

SAMSUN

Yetki Sahibi ve Adresi:
Yagmur GENÇER
Yusuf Ziya Yilmaz Sehirlerarasi Samsun Otogari No: 43
Tel no: 0 (362) 465 60 72

TOKAT

Yetki Sahibi ve Adresi:
Mermeh ERDOGAN
Otobüs Terminali No: 5

SIVAS

Yetki Sahibi ve Adresi:
Celal SIMSEK
Yeni Otogar No: 3
Tel no: 0 (346) 226 15 84

KAYSERI

Yetki Sahibi ve Adresi:
Çetin Altan DEMIR
Belediye Otobüs Terminali No:16

Tel no: 0 (352) 336 43 62

MALATYA

Yetki Sahibi ve Adresi:
Mehmet ÖZ
M.A.S.T.I. No: 67
Tel no: 0 (422) 238 30 88

KAHRAMANMARAS

Yetki Sahibi ve Adresi:
Ismet Köroglu
Köroglu Terminal Isletmeciligi
Belediye Otobüs Terminali No: 10
Tel no: 0 (344) 235 19 36

ADANA

Yetki Sahibi ve Adresi:
Kerim Talas V-8 Adana Seyahat Otobüsleri
Mersin Yolu Üzeri Merkez Otogar No: 14

Tel no: 0 (322) 428 85 15

OSMANIYE

Yetki Sahibi ve Adresi:
Sehmuz ADIBELLI
Otogar No: 2-3
Tel no: 0 (328) 814 30 78

ADIYAMAN

Sube:
Yetki Sahibi ve Adresi:
Ünal Turizm Ulus. Tas. ve Tic. Ltd. Sti.
Ünsal Sönmüs
Sehirler Arasi Otobüs Garaji No: 2 Adiyaman

Tel no: 0 (416) 216 11 12 – 216 56 85 – 214 35 35
Sehir Terminali Tel No: 0 (416) 216 32 31

GIRESUN

Yetki Sahibi ve Adresi:
Talat ÇAKIR
Sultan Selim Mah. Gazi Mustafa Kemal Bul. No:1 GIRESUN
Tel no: 0 (454) 214 04 63

ORDU

Yetki Sahibi ve Adresi:
Temel Güresçi
Lüks Fatsalilar Otobüs Isletmesi
Belediye Otogari No: 4
Tel no: 0 (452) 233 16 68

TRABZON

Yetki Sahibi ve Adresi:
Mahmut ÖZKAN
Otogar No: 10 TRABZON
Tel no: 0 (462) 325 20 95

RIZE

Yetki Sahibi ve Adresi:
Sahil Yildizi Ltd. Sti.
Zeki Demirkapi
Tel no: 0 (464) 217 15 61

DIYARBAKIR

Yetki Sahibi ve Adresi:
Nuran GÖNÜL
Yeni Otogar No:24 DIYARBAKIR

Tel no: 0 (412) 234 61 61

Yazının tamamını oku »

adıyaman ünal , adıyaman ünal turizm , adıyaman ünal telefon

© 2011 Otobüs Firmaları - Otobüs Seferleri Otobüs firmaları 2014 - 2015 74 sorgu ile 5,794 Otobüs firmalarım com da otobüs hareket saatleri bilet fiyatları telefon numaraları hakkında bilgiler edinebilir sitelere giderek sefer sorgulama yapabilir iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.. konyadan urfaya sefer saatleri , denizli elazığ otobüs firmaları turizm seferleri ilanlar Yorumları